SākumsAktualitātes7.c un 8.a klašu skolēni saliedējās atpūtas bāzē "Kliģi"

7.c un 8.a klašu skolēni saliedējās atpūtas bāzē "Kliģi"

7c 8a Kligi 01

Lai labāk iepazītu Kurzemes dabu, baudītu putnu dziesmas un neskarto dabas ainavu pie viena no tīrākajiem Latvijas ezeriem Kliģi, lai uzzinātu daudz jauna viens par otru, piedalītos kolektīva saliedējošās atrakcijās, divas klases 7.c un 8.a apvienojās kopā, lai dotos ekskursijā uz atpūtas bāzi "Kliģi". Laiks bija jauks, ceļš līdz bāzei jautrs, un mēs atbraucām labā noskaņojumā. Mūs sagaidīja jauniešu komanda, kura parūpējās pilnīgi par visu, sākot ar sagaidīšanu, izvietošanu, spēļu aktivitātēm, drošību. Brīnumainā daba palīdzēja. Skolēniem bija lieliska iespēja aktīvi pavadīt laiku kopā ar saviem klases biedriem, izkustēties, pasportot un vienam otru labāk iepazīt. Viens no galvenajiem uzdevumiem jaunam 7.klases kolektīvam bija klases saliedēšana. Šis mērķis 7.c klasei kopā ar pieredzējušo 8.a klasi tika sasniegts. Vairāk bilžu var redzēt galerijā šeit.

8.a klases audzinātāja Lilita Pastuhova un 7.c klases audzinātāja Alla Bautre