SākumsAktualitātes3.a un 3.b klašu skolēni iepazīst meža dzīvniekus Jaunmoku pils muzejā

3.a un 3.b klašu skolēni iepazīst meža dzīvniekus Jaunmoku pils muzejā

3ab Jaunmoku pils 01

26. septembrī jau agri, saulītei spoži spīdot, 3.a un 3.b klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz Jaunmoku pili. Tur pils muzejā vajadzēja atpazīt meža dzīvniekus; grupās darbojoties, pašiem sameklēt atbildes uz jautājumiem par muzeja ekspozīciju. Ļoti patika kāpt pils tornī! No turienes pavērās tik brīnišķīgi rudenīgi skati! Savukārt pils parkā, orientējoties pēc kartēm, katrai grupai noteiktā laikā bija jāsameklē norādītie objekti – dīķis, dīķa namiņš, tiltiņi, liepa ar trim stumbriem u.c. “Droši brauciet uz Jaunmoku pili! Tur darboties ir jautri un interesanti!” teica skolēni. Paldies māmiņām, kuras palīdzēja pieskatīt bērnus un safotografēja lieliskas bildes!

Kopā ar skolēniem par mežu interesējās arī 3.a klases audzinātāja Maruta Bērziņa un 3.b klases audzinātāja Janīna Vanaga

3ab Jaunmoku pils 02

3ab Jaunmoku pils 03