SākumsAktualitātesMārupes vidusskola jau trešo gadu iekļūst Rimi Rīgas maratona skolu komandu kausa Top 10

Rigas maratons 2019b

Līdz ar jaunā mācību gada uzsākšanu Izglītības un zinātnes ministrijā godināja 2019. gada Rimi Rīgas maratona sportiskākās un aktīvākās skolas. Pateicoties Rīgas domes un Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstam, skriešanas prieku maratonā baudīja 2500 skolēnu no visas Latvijas, sacenšoties "Latvijas Skolu kauss 2019" izcīņā.

"Latvijas Skolu kauss 2019" apbalvošanas ceremonijā Izglītības un zinātnes ministrijā piedalījās kausa izcīņas Top 40 skolu pārstāvji, LR Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska,  kura novēlēja –“katram rast prieku kustībā. Vienalga, vai spēlējot bumbu skolas starpbrīdī vai nopietni trenējoties. Taču, nezaudējot to enerģijas lādiņu, gandarījumu, ko sniedz sportošana un arī līdzjušana sportiskajiem sasniegumiem. Tā ir ne tikai veselīga un lietderīga laika pavadīšana, bet tas ir dzīvesprieks, bauda un azarts”, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un Jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna un Rimi Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords.

Arī Mārupes vidusskolas komanda 76 skolēnu, skolotāju un vecāku sastāvā uzrādīja labu sniegumu un kopvērtējumā  ierindojās 6. vietā. Savukārt Latvijas skolu konkurencē, kurā ietilpst visas Latvijas skolas, izņemot Rīgu, Mārupes vidusskola ierindojās 3. vietā.

"Latvijas Skolu kauss 2019" kopvērtējuma Top 10

1. Sporta skola "Arkādija"
2. Siguldas Valsts ģimnāzija
3. Rīgas Centra humanitārā vidusskola
4. Limbažu BJC kapela Eži
5. Āgenskalna Valsts ģimnāzija
6. Mārupes vidusskola
7. Rīgas Futbola skola
8. Aizputes vidusskola
9. Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola
10. Rīgas Hanzas vidusskola

Paldies visiem par atsaucību un tiekamies 2020. gadā!

Rakstu sagatavoja Inga Cirse

Rigas maratons 2019a Rigas maratons 2019c