SākumsAktualitātesSakām paldies Latvijas Skolas somai. Atklājām vecā dārza noslēpumu!

Sakām paldies Latvijas Skolas somai. Atklājām vecā dārza noslēpumu!

Atlicis pavisam nedaudz līdz vasaras sākumam, un skolēni pēdējās dienas velta Vecā dārza noslēpuma atklāšanai. 5.c, 5.b, 7.b un 8.b klases lika galvas kopā un centās nosaidrot, kas tad īsti notiek šajā dārzā - burvestības, maģija?

Pateicoties Latvijas Skolas somai, noskaidrojām, dārzs ir ne tikai laba vieta, kur audzēt lielus ķirbjus, tomātus un gurķus, bet arī kur pavadīt vasaras brīvlaika labākās dienas mekējot piedzīvojumus. Tomēr šī vieta vilina ne tikai rosīgos bērnus, saimnieku Armandu, bet arī viltīgo Kārli, kurš iecerējos dārzu iegūt savā īpašumā. Bērni ar šo nav mierā, tāpēc gatavi visam, lai tikai nosargātu dārzu - labāko vasaras tikšanās vietu, kā arī neļautu apmuļķot jauniegūto draugu Armandu. Protams, beigās uzvar viss labais. Kārlis tiek sodīts, Armands atgūst savu dārzu un bērni tiek atpakaļ pie sava štābiņa.

Vēlreiz paldies Latvijas Skolas somas superīgajiem piedāvājumiem!

Jauku visiem vasaru un atceramies par drošību!

Rakstu sagatavoja 5.c klases audzinātāja Rūta Barinova

veca darza noslepums plakats