SākumsAktualitātes6.c klase sarīkoja 2.c klasei erudīcijas un zināšanu spēli "Vai esiet gatavi 3.klasei?"

6c vai esi gatavs 3kl 05

Dienu pirms liecību izsniegšanas 6.c klases skolēni kopā audzinātāju Gundegu Ozolu devās pārbaudīt 2.c klases (klases audzinātāja Inese Gaša) skolēnu zināšanas. “Vai esiet gatavi 3.klasei?” - visi otrklasnieku droši atbildēja : “Jā!”

Erudīcijas un uzkrāto zināšanu uzdevumi tika godam izpildīti! Nepilnas stundas laikā skolēniem bija jāveic uzdevumi - matematikā, latviešu valodā, literatūrā, angļu valodā, dabaszinībās, veselības mācībā, vizuālajā mākslā.  Bija jautra stunda, kurā otrklasnieki varēja asināt prātu, bet sestklasnieki - iejusties tiesnešu lomā!

Rakstu sagatavoja 6.c klases audzinātāja Gundega Ozola

6c vai esi gatavs 3kl 01