SākumsAktualitātes7.c klases saliedēšanās ekskursija

7.c klases saliedēšanās ekskursija

7c  saliedeshanas ekskursija 01

Skaistajā, saulainajā trešdienas rītā plkst. 8:10 7.c klase tikās autoostā, lai dotos braucienā uz kempingu netālu no Cēsīm. No rīta visi bija diezgan saguruši, bet pēc tam jau ļoti enerģētiski un jautri. Kad atbraucām uz kempingu, mums vajadzēja iet aptuveni 40 minūtes. Kad tikām galamērķī, mēs atpūtāmies no garā ceļa uz turieni. Mēs apskatījām teritoriju un iekārtojāmies: citi taisīja teltis, bet pārējie iekārtoja guļamvietas mājiņā. Mēs uztaisījām nelielu pikniku pie ezera, un pēc tam jau devāmies peldē. Pēc peldes un piknika pie mums bija atbraukuši instruktori no "Pelēkā Vilka, lai četras stundas nodarbotos ar mūsu klasi. Šajās nodarbībās mēs kopā kā komanda pildījām dažādus uzdevumus. Pēc visām nodarbībām plkst. 18:10 mēs uzcepām desiņas uz grila, paēdām un atkal devāmies vakara peldē. Vakarā kļuva vēss un tumšs, tāpēc mēs izdomājam uzspēlēt spēles (galda futbols, mēmais šovs). Ap 12 naktī visi devās gultā.

No rīta mēs paēdām brokastis, sataisījāmies un lēnām devāmies mājupceļā. Kopumā šī bija viena no vislabākajām ekskursijām. Milzīgs paldies skolotājai Dagnijai par to ka bija ar mums, un paldies sporta skolotājam Augustam par to, ka uztraucās par mūsu drošību un palīdzēja sk. Dagnijai mūs savaldīt. :) Kā arī liels paldies "Pelēkā vilka" komandai par interesantajām un noderīgajām nodarbībām!

Rakstu sagatavoja Sintija Krievāne un Sanija Čerņa

7c  saliedeshanas ekskursija 02