SākumsAktualitātesIznācis skolas avīzes maija numurs ar četru olimpiāžu laureāti Elizabeti Citskovsku uz vāka

Maijs vaks 2019Ar zelta liecībām un/vai olimpiāžu medaļām mācību gadu šoreiz pabeidz 142 skolēni, kuri kopumā skolas kontā ir atnesuši 93 godalgas. Visvairāk no visiem – pa četrām – ieguva 8.a klases skolēns Pēteris Drengers un 10.a klases skolniece Elizabete Citskovska. Ne bez kurioziem un likteņa piedalīšanās, sanāca tā, ka Pēteris, pats pat to nezinādams, kā īsts džentelmenis deva Elizabetei priekšroku rotāt maija numura vāku. Abus ļoti daudzpusīgos olimpiešus šim numuram intervēja Madara Apsīte, kura nupat maijā izcīnīja galveno balvu literāro darbu konkursā. Lepojamies un apsveicam! Fotosesiju ar Elizabeti sarīkoja vēl viens mācību darba laureāts, zelta liecības ieguvējs Pēteris Šlosbergs no 10.a. Vai tā varētu būt tikai sagadīšanās, ka vienu laureāti intervē cita laureāte, un visu šo procesu iemūžina arī laureāts?

Reinhards Viesturs Dikmanis no 8.a uzrakstīja par 11.d klases uzvarām Mākslas dienās, taču pieticīgi nepieminēja, ka viņa paša klasei šogad ir 1.vieta pamatskolas klašu grupā. Laboju šo netaisnību šeit. Šis ir pēdējais Mārupes vidusskolas skolēnu avīzes numurs, kuru rotā Mārupes vidusskolas logo. Jau septembrī mēs pulcēsimies Mārupes Valsts ģimnāzijā un uz avīzes vāka varēs redzēt jauno logo, savukārt 1.septembra pasākumu, kurš šogad iekrīt 2.septembrī, organizēs jaunā skolas direktora vietniece audzināšanas darbā Gundega Ozola. Pēc 26 gadiem, rīkojot skolas pasākumus, šo amatu atstāj Ruta Straume, kuru joprojām varēs sastapt MVĢ gaiteņos, jo skolotāja Ruta turpinās mācīt psiholoģiju. Paldies skolotājai Rutai par padarīto un izdošanos skolotājai Gundegai! Vēl tikai novēlēšu  spēcinošu, iespaidiem bagātu, saulainu un fantastisku vasaru! Un lai patīkama lasīšana.

Mediju pulciņa vadītājs Aleksandrs Vorobjovs