SākumsAktualitātesPateicoties "Latvijas skolas somai", vidusskolēni noskatījās attiecību stāstu "Blakus"

Filma Blakus

Šo otrdien, 28. maijā 10.b., 10.c un 11.b klases kopā ar klašu audzinātājiem Modri Šāvēju, Lindu Kovaļevsku un Agnesi Vaškūnu apmeklēja Forum Cinemas filmu "Blakus" projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros. Šī ir režisores Aijas Zariņas jaunākā filma, kas stāsta par divu jaunu cilvēku savstarpējām attiecībām un dzīves izaicinājumiem. Skolēni raksturo filmu kā reālās dzīves spoguli, ar jauniešiem saprotamu leksiku, kas raksturīga sociālo tīklu lietotājiem. Filmas sižets izceļ vēl vienu tipisku mūsdienu jaunās paaudzes problēmu – šaubas. Šaubas, vai dzīve būs tāda, kādu esi iedomājies, šaubas, vai paliksi kopā ar mīļoto cilvēku, šaubas par to, ko īsti gribi.

Rakstu sagatavoja 10.c klases audzinātāja Linda Kovaļevska