SākumsAktualitātesAr "Skolas somu" Ģertrūdes ielas teātrī

Ar "Skolas somu" Ģertrūdes ielas teātrī

11d Gertrudes ielas teatrisVasarīgi siltajā 27. aprīļa vakarā 11.d klase noskatījās Ģertrūdes ielas teātra izrādi par programmas "Latvijas skolas soma" finansējumu. Izrādes nosaukums ir ļoti mulsinošs - ,,Melnā sperma’’, arī saturs - diezgan provokatīvs, kas stāsta par dzīvē it kā nepareizo un nepieņemto, izrādes varoņiem par to nekaunoties un neslēpjoties. Izrāde veidota kā vairāki stāsti, atklājot jaunu cilvēku piedzīvojumus, pārdzīvojumus un pieaugšanu. Lūk, vairāku skolēnu atsauksmes par teātra apmeklējumu! ,,Pirmo reizi biju Ģertrūdes ielas teātrī, nemaz nezināju, ka Rīgā tāds ir.’’ ,,Man nepatika, ka izrāde sastāv no vairākiem stāstiem, man tuvākas ir viengabalainas izrādes.’’ ,,Mani fascinēja Āra Matesoviča un Marijas Linartes aktierspēle, it sevišķi viņas plastika.’’ ,,Manuprāt, šo izrādi nespēj izprast katrs - tā var patikt tikai tam, kas to izprot.’’ ,,Man patika traģiskā un komiskā saskare izrādē.’’ ,,Izrādes laikā skatītājs var piedzīvot ļoti daudzas dažādas emocijas, kas liek pārdomāt neparastas dzīves tēmas.’’ Tātad izrādi ir vērts noskatīties cilvēkiem ar teātra skatīšanās pieredzi, tādiem, kuri ir brīvi un neatkarīgi savos uzskatos un domāšanā. Rakstu sagatavoja 11.d klases audzinātāja Līga Lisnere.