SākumsAktualitātes2.a klases skolēni izveidojuši savu grāmatu “Dzejoļi un tautasdziesmas par mājdzīvniekiem”

2a dzejoli 04Jau Projektu nedēļā mazie otrklasnieki ķērās pie dzejoļu un tautasdziesmu meklēšanas par dažādiem mājdzīvniekiem. Tāpat arī sarūpēja un krāja lielākus un mazākus kaķīšu, sunīšu, zivtiņu u.c. attēlus. Tas viss tika izmantots savas grāmatas lappuses veidošanā – glīti norakstīta tautasdziesma vai dzejolis un saistošs noformējums ar attēliem.

Taču pats galvenais – vizuālās mākslas skolotājas Baibas Zvaunes vadībā katrs skolēns pats veidoja papīru savai lappusei – cits zaļganu, cits sārtu – kādu nu sirds kāroja!

Tā nu grāmata ir gatava, dažas dienas bija apskatāma skolas bibliotēķā, bet Māmiņu dienā skolēni aicināja savus vecākus uz Grāmatas atvēršanas svētkiem. Katrs iepazīstināja ar pagatavoto lappusi, vienlaikus pārsteidzot ar saviem talantiem – taustiņinstrumenta, akordeona, kokles spēlē, sporta dejās. Neiztrūka pat iespaidīga bungu priekšnesuma!

Grāmatas atvēršanas svētkos bija padomāts arī par pašgatavotu cienastu – cepumu kūkas tika ēstas un slavētas!

Paldies vizuālās mākslas skolotājai Baibai Zvaunei par ierosmi un padomu grūtajā papīra tapšanas procesā!

Dzejoļus un tautasdziesmas apkopoja, grāmatas lappuses sasēja kopā  un vākus veidot palīdzēja, kā arī kūkas nogaršoja 2.a klases audzinātāja Maruta Bērziņa

2a dzejoli 02

2a dzejoli 03