SākumsAktualitātesSākumskolas skolēnu sveiciens Māmiņdienā

Sākumskolas skolēnu sveiciens Māmiņdienā

Mamindiena 2019 02

Katram sava mamma vismīļākā, viskaistākā un vislabākā, un arī 4.c un 3.a klases skolēniem tā ir! 7.martā 4.c klasei skolotāja Sintija Jurdža latviešu valodas stundā uzdeva mājasdarbu – sacerēt un uzrakstīt dzejoli par savu māmiņu. Atsaucīgākie skolēni no klases to ar prieku arī izdarīja, un rezultāts visus pārsteidza – dzejoļi skaisti un ar domu. Šķita, ka patiešām katrs skolēns īpaši domājis par savu māmiņu un to, ko viņam viņa nozīmē.

Dzejoļi tika nosūtīti izdevniecības “Ezerroze” rīkotajam konkursam. Nu ir pienācis maijs un visi 4.c klases nosūtītie dzejoļi ir apkopoti skaistā grāmatā ar nosaukumu “Māmiņ, Tev!” Grāmatā ir iespējams atrast arī citu, Mārupes vidusskolas, klašu skolēnu sarakstītos dzejoļus. Skaisti, mīļi un no sirds ! Ja ir vēlēšanās izlasīt dzejoļus, nāciet ciemos uz 4.c klasi!

Mamindiena 2019 04

Mamindiena 2019 06

Bet tas nav viss ! Mamma mums katram ir vislabākā, tāpēc arī mēs gribam būt vislabākie. Pateicoties ROTAA.LV meistarklasei, radās iedvesma un ideja izmēģināt ko jaunu mājturības stundā, tāpēc skolotāja Līva Labarēviča un Sintija Jurdža uzdeva skolēniem izaicinājumu – uzpērļot rokassprādzes! Lai gan līdz gala produktam nonākt nenācās viegli, tomēr gan skolotājas, gan skolēni atzīst, ka rokassprādzes sanākušas ļoti skaistas. Mūsu dāvanas māmiņām varat aplūkot fotogrāfijās.

Mīļās māmiņas, paldies, ka JŪS ESAT!

Rakstu sagatavoja 4.c klases skolotāja Sintija Jurdža

Mamindiena 2019 03