SākumsAktualitātes12.b klase piedalās izlaušanās spēlē "Ziedoņa klase"

12.b klase piedalās izlaušanās spēlē "Ziedoņa klase"

Ziedona klase 02

Saulainajā un siltajā 24.aprīlī, izmantojot Latvijas Skolas somas piedāvāto programmu, 12.b klase kopā ar latviešu valodas un literatūras skolotāju Sarmīti Kukli apmeklēja fonda “Viegli” Ziedoņa klasi. Imanta Ziedoņa muzejs mūs pārsteidza ar gaišo un moderno iekārtojumu, kas radīja  vēlmi ieklausīties un uzzināt vairāk par pašu dzejnieku. Ienākot telpā, mēs tikām sadalīti trijās grupās, no sākuma mūs iepazīstināja ar I.Ziedoņa dzīves un daiļrades interesantākajiem faktiem, kad bijām nedaudz uzzinājuši, mums tika dota iespēja piedalīties viktorīnā. Tā kā mēs bijām sadalīti grupās, mums bija jākļūst par vienu komandu un bija jāpārkāpj katram sava komforta zona. Nākamais mūsu uzdevums bija izkļūt no istabas, atminot dažādas mīklas par vienu noteiktu Ziedoņa pasaku. Šī aktivitāte mūs ļoti saliedēja un ļāva nedaudz vairāk vienam otru iepazīt ārpus skolas soliem.

Komandas darbs un atjautības uzdevumu rēķināšana, mūsuprāt, bija lielisks treniņš pirms eksāmeniem, piedaloties izlaušanās spēlē, varējām savu aso domāšanu kārtīgi izpurināt. Ar pozitīvām atmiņām atcerēsimies šo ekskursiju, līdzi ņemot jaunas zināšanas par I. Ziedoni, kuras varēs atraktīvi izmantot, rakstot pārspriedumu valsts eksāmenā.

Rakstu sagatavoja 12.b klases skolniece Elza Alma Graumane

Ziedona klase 01