SākumsAktualitātesMārupes vidusskolas skolēniem spīdoši rezultāti sākumskolas latviešu valodas un matemātikas olimpiādē

Latvieshu val un mat olimpiade

Projektu nedēļā Mārupes vidusskolas 16 zinošākie sākumskolas skolēni latviešu valodā un 15 asākie matemātiķu prāti piedalījās starpskolu latviešu valodas un matemātikas olimpiādē Rīgas 84.vidusskolā. Jau uzreiz pēc olimpiādes rezultāti bija zināmi, tāpēc 13 skolēni mājās brauca ļoti smaidīgi, jo 11 mūsu skolas skolēniem tika godalgotas vietas un 3 atzinības. Diemžēl godam nopelnītos diplomus nācās gaidīt ilgāk, bet, kas lēni nāk, tas labi nāk. Diplomi ir atceļojuši pie saviem īpašniekiem, skolēni atkal jau smaida, skolotājas var lepoties ar saviem skolēniem. Laureātu sarakstu var redzēt raksta turpinājumā.

1.klašu grupā: Everts Spilbergs 1.vieta, Marija Māsēna 3.vieta matemātikā, Lote Dimpere 2.vieta, Kate Pavilone 3.vieta, Elīza Česnauska atzinība latviešu valodā.

2.klašu grupā: Ričards Neilands atzinība matemātikā, Žizele Abizāre atzinība latviešu valodā.

3.klašu grupā: Miks Siliņš 2.vieta, Maija Kaminska 2.vieta, Haralds Apšenieks 2.vieta, Ralfs Domorackis 3.vieta matemātikā, Madara Rumpētere 1.vieta latviešu valodā.

4.klašu grupā: Beatrise Helmane 2.vieta, Elizabete Krieva 2.vieta matemātikā un Marks Parfjonovs atzinība matemātikā.

Paldies skolotājām Ingridai Petrovskai, Dacei Suharževskai, Inesei Gašai, Elitai Voicišai, Mārītei Lagzdiņai, Guntai Potašai, Liānai Skudrai, Andrai Rožukalnei un Agnijai Arakai. Rakstu sagatavoja skolotāja Kristīne Pavilone.