SākumsAktualitātesNeierasta angļu valodas stunda 7. d klasē

Neierasta angļu valodas stunda 7. d klasē

live classesVakar, 10.aprīlī 7.d klases skolēni mācību stundas laikā piedalījās starptautiskā projektā „Global live classes”. Tā ir unikāla iespēja sadarboties ar skolēniem no citām valstīm un pieredzēt, kā stundas vada pieredzējuši pedagogi no citām valstīm.

Šoreiz tēma bija „Neparasta skola”, stundu, kas notika online režīmā, vadīja skolotājs no Lielbritānijas Maikls Brands (Michael Brand) un tajā piedalījās skolēni no piecām dažādām valstīm (Čehijas, Serbijas, Ungārijas, Ukrainas un Latvijas). Skolēniem tika piedāvāta iespēja izmēģināt dažādas metodes, strādājot pāros un grupās, mācīties kopā ar saviem vienaudžiem no citām valstīm, kā arī uzzināt par dažādām skolu sistēmām pasaulē, uzdot jautājumus un atbildēt uz jautājumiem par savu skolu, un, protams, izmantot savas angļu valodas zināšanas reālā situācijā. Šī skolēniem bija arī iespēja pastāstīt par savu skolu ārpus Latvijas un parādīt savas labās prasmes Eiropas līmenī.

Angļu valodas skolotāja Alla Bautre

live classes 20190410 100156