SākumsAktualitātes1.klašu skolēni piedalījās aizraujošā, personalizētā smilšu animācijas priekšnesumā

smilshu animacija 01

18.martā mūsu skolā viesojās mākslinieki ar 6 gadu pieredzi, kuri savu prieku, mākslas mīlestību ir ietērpuši smilšu aplikācijās. 1.a (audzinātāja Ingrida Petrovska) un 1.b (audzinātāja Kristīne Pavilone) klases piedalījās ļoti aizraujošā ceļojumā, personalizētā smilšu animācijas priekšnesumā, kuru radīja smilšu kustības horeogrāfe, pirkstu virtuoze Guna Miķelsone (ex.Zandere) un tehniskais speciālists un IT virtuozs Edgars Jēgers. Šoreiz mūs iepriecināja  īpaši izstrādāts, personalizēts stāsts. Pasākuma kvalitāti nodrošināja kvalitatīvs tehniskais nodrošinājums, profesionāls un precīzs izpildījums.

Bērniem bija iespēja noskatīties smilšu kino un pašiem piedalīties radošajā darbnīcā, kur paši ar savām rokām veidoja smilšu gleznas. Tā bija neaizmirstam diena, vēl vairākas dienas pēc notikušā pasākuma, bērni nevarēja valdīt savu sajūsmu un prieku. Pasākums tika organizēts ar programmas "Latvijas skolas soma" starpniecību, kuri nodrošināja mūs ar šo kultūras pasākumu.

Rakstu sagatavoja 1.a klases audzinātāja Ingrida Petrovska

smilshu animacija 02