SākumsAktualitātesMārupes vidusskolas skolēni skrien ”Stirnu bukā”

Mārupes vidusskolas skolēni skrien ”Stirnu bukā”

Stirnu buks Agija 01

Taku skrējiens “Stirnu buks” katru gadu pulcē tūkstošiem dalībnieku ,lai skrējienā iepazītu Latvijas skaistākās vietas. Šogad arī Mārupes vidusskolas skolēni pievienojās kuplajam skrējēju pulkam, papildinot vairāk kā 3000 kuplo skriešanas entuziastu saimi Carnikavā. Atzīstamu rezultātu sasniedza Agija Dace Bidiņa (attēlā pa labi), izcīnot 3.vietu savā vecuma grupā. Veiksmīgi startēja Rinalds Jefimovs (9. vieta), Karīna Krauze (13.vieta), Patriks Garisons (18.vieta), Ulrika Garisone (22.vieta), Pēteris Drengers (23.vieta), Samanta Ozola (24.vieta) un Mārtiņš Gergelevičs (21.vieta). Smilšainās Piejūras kāpu takas 5 kilometru distancē pirmoreiz pieveica arī Eimija Pola Simsone, Patrīcija Paula Simsone, Nikola Aniņa un Ralfs Muižnieks. Devīto rezultātu savā vecuma grupā 13 kilometru distancē uzrādīja vidusskolas direktors Jānis. Nākošais ”Stirnu buka” posms 27.04. Tērvetē. Piesakies arī Tu!