SākumsAktualitātesIznācis jaunais skolas avīzes numurs

Iznācis jaunais skolas avīzes numurs

1 Vaks FakeJaunajā numurā vairāki raksti veltīti, protams, Mārupes Valsts ģimnāzijas (MVĢ) tematikai. Tostarp, mūsu reportieriem ir izdevies noskaidrot, ka iestājeksāmens Mārupes Valsts ģimnāzijā 18.maijā tiks rīkots kā escape room. Nav skaidrības, ko iesākt ar skolēniem, kuri neizkļūs no izlaušanās spēles, jo juridiski viņi tādēļ var pieprasīt uzņemšanu Mārupē. Vēl kāda satraucoša ziņa – kaut gan konkurss uz MVĢ logo noslēdzas pēc divām nedēļām, no drošiem avotiem skolas administrācijā jau ir zināms konkursa uzvarētājs. Nopludinātā ģimnāzijas logo attēls ir redzams uz avīzes vāka. Ne mazāk šokējoša ziņa pienāca no ministru kabineta – jauni valdības noteikumi aizliedz skolas kafejnīcai pārdot bulciņas, tādēļ no rītdienas to vietā būs pieejami mizotie burkāni un brokoļi. Vēl šajā numurā: kļuva zināms, kurš Supernovas finālists 15.jūnijā uzstāsies 9. un 12.klaši izlaidumā; sakarā ar Valsts ģimnāzijas statusa piešķiršanu, Mārupes vidusskolā ieradīsies Valsts prezidents Raimonds Vējonis; no 1.septembra mainīsies skolas zvana melodija – zvans uz stundu būs pirmie četri akordi no Adele dziesmas “Hello”, savukārt stundas beigās skanēs fragments no Beyonce un Kendrick Lamar dziesmas “Freedom” (Brīvība). Avīzes elektronisko versiju lasi šeit.