SākumsAktualitātesAicinām visus radošos piedalīties Mārupes Valsts ģimnāzijas logo konkursā!

Aicinām visus radošos piedalīties Mārupes Valsts ģimnāzijas logo konkursā!

mvsk logoIzdomā, kāds būtu Mārupes Valsts ģimnāzijas logo, uzzīmē to sev pieejamā formātā - datorā, ar roku, aplicē.... un iesniedz elektroniski skolas e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai personīgi ienes skolas lietvedībā. Konkursa darbi jāiesniedz līdz 15.aprīlim. Logo jāsaglabā esošā Mārupes vidusskolas logo (skat. attēlā) krāsas - tumši zils, dzeltens, zaļš. Labākie darbi tiks izvietoti publiskai balsošanai aprīļa otrajā pusē. Uzvarētāja logo rotās Mārupes Valsts ģimnāziju daudzus gadu desmitus. Tā ir iespēja izdarīt skolai noderīgu un nozīmīgu darbu, kā arī iemūžināt savu vārdu skolas vēsturē.

Radošu aprīli!

Administrācijas vārdā Sanita Zveja, direktora vietniece izglītības jomā