SākumsAktualitātesMārupes vidusskolai zelta, sudraba un bronzas medaļas Latvijas Skolu ziemas Olimpiskajā festivālā

Ziemas chempionats 008

Latvijas Skolu ziemas Olimpiskais festivāls marta pirmajās dienās Ērgļos pulcēja 146 Latvijas skolu komandas, lai sacenstos vairāk kā 10 ziemas sporta veidos. Mārupes vidusskolu pārstāvēja 16 skolēnu komanda, piedaloties hokejā, slidošanā, kalnu slēpošanā un frīstailā. Mārupes vidusskolas hokeja komanda, kuras sastāvā spēlēja Verners Krastiņš, Jānis Grigaļūns, Patriks Silvestrs Klemka, Linards Lipskis, Pēteris Purmalis, Reinis Virsnītis un Kristiāns Klezbergs, pārliecinoši uzvarot visās spēlēs un neielaižot nevienus vārtus, ieguva 1. vietu. Liels paldies hokeja kluba “Baltie Vilki” prezidentei Sigitai Klezbergai par komandas saliedēšanu un motivēšanu augstiem rezultātiem un galvenajam trenerim Rodrigo Laviņam!

Šortreka/slidošanas stafetes komanda, kuras sastāvā startēja Anna Birzniece, Klaudija Šmalca, Gustavs Lazdiņš un Rodrigo Roberts Jansons, ieguva 2. vietu jaunākajā grupā. Individuālajā vērtējumā jaunākajā grupā meitenēm fināla sešniekā iekļuva Klaudija Šmalca un Anna Birzniece. Esot vadībā, Klaudija vienā no virāžām piedzīvoja kritienu, bet tas neliedza finiša taisnē izcīnīt 3. vietu.

Kalnu slēpošanas disciplīnās veiksmīgi startēja Jurģis Zvejnieks, Nadīna Ozola, Laura Skudrule, frīstailā Deivids Bernards Reinhards, tomēr šoreiz līdz medaļām gan vēl neaizsniedzoties. Paldies trenerei Janai Zvejniecei!

Mārupes vidusskolas direktors Jānis Lagzdkalns

Ziemas chempionats 001