SākumsAktualitātesMārupes vidusskolas sākumskolēni noskatījās izrādi "Kas par traku, tas par traku"

Kas par traku 02

25.februārī Mārupes vidusskolā 4.klašu skolēniem bija iespēja noskatīties Ditas Balčus teātra “Divas Acis” muzikālo un izglītojošo izrādi "Kas par traku, tas par traku", kas tika iestudēta par godu dzejnieka Ojāra Vācieša jubilejai. Pasākumu finansēja programma "Latvijas skolas soma". Skolēni ar aizrautību klausījās O. Vācieša dzejoļus, aktīvi iesaistījās izrādes gaitā un vēroja lielisku aktierspēli. Bērniem bija iespēja dzirdēt dažādu dzīvo instrumentu spēli, kas paspilgtināja iejušanos dzejas pasaulē. Pēc izrādes, aptaujājot bērnus, varēja dzirdēt tikai pozitīvas atsauksmes un sajūsmu!

Rakstu sagatavoja 4.b klases audzinātāja Andra Rožukalne

Kas par traku 03