SākumsAktualitātesAmanda Rūta Meikšāne izcīna 2.vietu 600 m skrējienā ziemas čempionātā Madonā

Amanda Rūta Meikšāne izcīna 2.vietu 600 m skrējienā ziemas čempionātā Madonā

Ziemas chempionats 02

19.februārī notika Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U12 vecuma grupā, kurā arī piedalījās Mārupes vidusskolas jaunie vieglatlēti un vieglatlētes. Šis bija jauno vieglatlētu pirmais starts vieglatlētikas sacensībās. No Mārupes vidusskolas piedalījās 7 jaunie sportisti: Amanda Rūta Meikšāne, Anna Sofija Lāce, Rebeka Skabeiķe, Ejmīlija Līne, Nikola Kivrina-Kivrana, Daniels Orehovs, Jānis Romanovskis un treneris Augusts Blekte. Uzrādītie rezultāti kopumā bija labi, kā arī esam ļoti priecīgi par Amandas Rūtas Meikšānes iegūto 2. vietu 600 m skrējienā, kur pavisam nedaudz pietrūkā spēkā līdz čempiones titulam. Ļoti lepojamies ar saviem sportistiem un ceram uz turpmākiem sasniegumiem!

Rakstu sagatavoja sporta skolotājs Augusts Blekte

Ziemas chempionats 01