SākumsAktualitātesDalība konkursā “Mans bērnības stāsts” un Dzimtās valodas dienas pasākumā

Dalība konkursā “Mans bērnības stāsts” un Dzimtās valodas dienas pasākumā

Mans bernibas stasts 05Mēs, astoņi Mārupes vidusskolas skolēni - četri no 12.a klases - Sabīne Veide, Anna Elīza Zāģere, Kristaps Magone, Dāvis Dejus - , un 10.a klases skolniece Paula Sakne, kā arī 5.a klases skolnieces Terēze Citskovska, Lelde Babre un 6.a klases skolniece Alise Noela Patmalniece, atsaucāmies latviešu valodas skolotāju aicinājumam piedalīties Latviešu valodas aģentūras rīkotajā radošo darbu konkursā, kuras tēma bija "Mans bērnības stāsts". Visi konkursa dalībnieki šā gada 21.februārī tika aicināti piedalīties dzimtās valodu dienas pasākumā, kurš norisinājās Latvijas Leļļu teātrī. Pasākumu vadīja Latvijas Leļļu teātra aktieri Baiba Vanaga, Miķelis Židelūns un Artūrs Putniņš.

Dienas pirmajā pusē klausījāmies labāko radošo darbu darbu fragmentus aktieru izpildījumā, dzirdējām  daudz un dažādus radošus darbus no sākumskolas līdz vidusskolas vecumam. Pēc tam tika apbalvoti uzvarētāji, kā arī saņemti atzinīgi vārdi no žūrijas pārstāvjiem.

Pēc tam mums bija iespēja ieskatīties, kā tiek veidotas teātra izrādes un arī redzēt, kā top leļļu stāsti. Noslēgumā baudījām teātra izrādi,,Emīls un Berlīnes zēni.” Piedaloties konkursā, guvām noderīgu pieredzi, kā arī ieskatu par dzimtās valodas dienas norisi un tās nozīmīgumu.

12.a klases skolniece Sabīne Veide un Anna Elīza Zāģere

Mans bernibas stasts 02